Konsumenckie Centrum E-porad

Uprzejmie informujemy, iż Stowarzyszenie dla Powiatu z siedzibą w Środzie Śląskiej prowadzi Konsumenckie Centrum E-porad.

Masz problem i nie wiesz, gdzie szukać porady ?

Eksperci Konsumenckiego Centrum E-porad udzielają porad drogą elektroniczną pod adresem: porady@dlakonsumentow.pl w terminie 5 dni roboczych od otrzymania zapytania, a w przypadku spraw wymagających uzyskania dodatkowych informacji lub dokumentacji maksymalnie w terminie 10 dni roboczych.

Równocześnie informujemy, że Konsumenckie Centrum E-porad udziela odpowiedzi na zapytania otrzymywane wyłącznie od konsumentów, tj. osób fizycznych dokonujących z przedsiębiorcami czynności prawnych niezwiązanych bezpośrednio z ich działalnością gospodarczą lub zawodową.

Udzielenie porady nie jest uzależnione od podania danych osobowych, przy czym konsument może podać te dane dobrowolnie.

Realizacja zadania publicznego Konsumenckie Centrum E-porad finansowana jest przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Źródło: www.stowarzyszeniedlapowiatu.pl