Witamy na nowej stronie Starostwa Powiatowego w Sierpcu

KRE@TYWNE WAKACJE W SZCZECHOWIE

KRE@TYWNE WAKACJE W SZCZECHOWIE

W dniu 25.06.2016r. w miejscowości Szczechowo dzieci powitały wakacje. Uroczystość odbyła się na placu zabaw przy świetlicy wiejskiej. Organizacji imprezy sprzyjała przepiękna, prawdziwie wakacyjna pogoda.

Członkowie Stowarzyszenia KRE@KTYWNI przygotowali dania piknikowe, sałatki, ciasta oraz liczne atrakcje nie tylko dla najmłodszych.

Spotkanie uświetnił występ dzieci. Wierszyki, piosenki, stroje samodzielnie przygotowane przez naszych milusińskich – wszystko związane z tym, co dzieci kochają najbardziej – WAKACJE…

…Zakwitły akacje,
Dojrzały truskawki,
Pora na wakacje.

Jedziemy na wakacje.
Do lasu, nad wodę.
Prosimy ciebie, słonko,
O piękną pogodę…

Radości dzieci nie było końca. Wszyscy zebrani aktywnie uczestniczyli w przygotowanych konkurencjach sportowo – rekreacyjnych. W programie znalazły się konkurencje dla dzieci jak i dla dorosłych m. in.: biegi w workach, wyścig z jajkiem, przeciąganie liny. Plac zabaw był oblegany. Kolejka ustawiała się do Wiktorii, która przepięknie malowała dzieciom twarze.

Za udział w rywalizacji sportowej dzieci zostały nagrodzone słodyczami i dyplomami.

Wszyscy członkowie Stowarzyszenia Kre@ktywni, mieszkańcy Sołectwa Szczechowo i goście doskonale się bawili, czego najlepszym dowodem są uśmiechnięte twarze na zdjęciach.

Organizatorzy dziękują wszystkim za wsparcie w pracach porządkowych i przygotowaniach do imprezy.

image_pdfimage_print
Skip to content