Koncert pt. „Śpiewaj i graj”,

Przed wakacjami w Ognisku Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu odbył się koncert  pt. „Śpiewaj i graj”, podczas którego zaprezentowali się wychowankowie z zespołów: wokalnego, emisji głosu, nauki gry na pianinie i keyboardzie oraz gitarowego.

Koncert ten był formą podsumowania pracy w II semestrze roku szkolnego 2015/2016 i jednocześnie prezentacją artystyczną wychowanków Izabeli Głowackiej, Ewy Sulińskiej i Doroty Nawrockiej. Program koncertu obejmował utwory wokalno-instrumentalne oraz instrumentalne. Zarówno uczniowie jaki nauczyciele braliw nim czynny udział. Do utworów np. „Lubię śpiewać”, „Miasto”, „Tyle słońca w całym mieście”, „Laleczka z saskiej porcelany” akompaniowała pani Dorota Nawrocka zaś do „Serduszko puka  w rytmie cha-cha”, „Czarny Alibaba” pani Ewa Sulińska z zespołem gitarowym. Instrumentaliści zaprezentowali się w utworach m.in.:  I część Sonatiny C dur op. 20  nr 1  Friedricha Kuhlaua,   „Arii Lat 20 miał mój dziad” z operetki „Ptasznik z Tyrolu”, Boba Dylana „Odpowie Ci wiatr”.

W koncercie udział wzięli:

Hanna Chrabąszczewicz, Nina Mosakowska, Julia Żmijewska, Małgorzata Wojtas, Julia Żuchowska, Kinga Skowrońska, Gabriela Nyklas, Maria Kędzierska, Mateusz Ostrowski, Kamil Kościelski, Barbara Lewandowska, Martyna Radwańska, Michał Opolski, Adam Urbański, Oliwia Ostrowska, Olga Nawrocka, Piotr Goćkiewicz ,Weronika Dobrzeniecka.