Jubileusz 110-lecia OSP Gozdowo oraz Gminny Dzień Strażaka

W Gozdowie obchodzono jubileusz 110-lecia OSP Gozdowo oraz Gminny Dzień Strażaka. W uroczystości wzięli udział Poseł na Sejm RP Waldemar Olejniczak, Starosta Sierpecki Andrzej Cześnik, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu w Sierpcu Sebastian Szczypecki, Radny Powiatowy Sławomir Krystek, Radny Powiatowy Kamil Różański, Kierownik Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Płocku Marlena Mazurska, Prezes Sądu Rejonowego w Sierpcu Ewa Jarzyńska oraz Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Sierpcu Marcin Strześniewski.

Podczas uroczystości rocznicowej druhowie odebrali medale w uznaniu za zasługi. Nie zabrakło podziękowań za ofiarność w służbie ratowniczej i niezmienną gotowość niesienia pomocy potrzebującym.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji