IX Ogólnopolski Turniej im. Andrzeja Grubby

3 czerwca 2016 roku został rozegrany w Jeżewie IX Ogólnopolski Turniej im. Andrzeja Grubby. Boje w turnieju toczyły się w dwóch kategoriach wiekowych: kadet i żak.

Prawo startu w kategoriach męskich miały również dziewczęta. W zawodach wystartowało 27 żaków i 29 kadetów.

Początek turnieju to gry w grupach cztery i trzy osobowych. Do kolejnego etapy wychodziły po dwie osoby z każdej grupy. W zawodach wzięli udział zawodniczki i zawodnicy z Gostynina, Sannik, Płocka, Wiśniewa, Bledzewa, Budek  Piaseckich, Grodziska, Sierpca, Siedlina, Białegostoku, Borkowa Kościelnego, Wysokie Mazowieckie i Jeżewa  Wiele spotkań stało na bardzo dobrym poziomie i kończyło się wynikiem 3:2. Zawodnicy starali

się walczyć uczciwie, z czego słynął patron turnieju Andrzej Grubba. Oprócz nagród za miejsca I-III w turnieju były również nagrody dla najlepszych i najmłodszych zawodników z powiatu sierpeckiego oraz losowano 12 nagród pocieszenia. Głównym sponsorem turnieju był Starosta Sierpecki Jan Laskowski. Patronat nad turniejem objęli : PZTS, Starosta Sierpecki, PKOL, LZS, SZS, Wójt Gminy Zawidz.

Wyniki turnieju:

kategoria kadet

1.Marciniak Szymon- Gostynin

2.Kowalczyk Michał- Budki Piaseckie

3.Przybyła Adrian- Gostynin

Najlepszy z powiatu sierpeckiego

Cendrowski Daniel

kategoria żak

1.Szatkowski Bartosz- Siedlin

2.Brejnak Gracjan- Grodzisk

3.Stańczak Kacper- Siedlin

Najlepszy z powiatu sierpeckiego