INFORMACJA ZARZĄDU DRÓG POWIATOWYCH W SIERPCU O ZAMKNIĘCIU DROGI W GOZDOWIE

W związku z planowaną przez Zarząd Dróg Powiatowych w Sierpcu przebudową przepustu pod drogą powiatową nr 3704W relacji PKP Gozdowo – Proboszczewice w miejscowości Gozdowo w dniu 18 grudnia 2021r. od godziny 7:00 do około godziny 16:00, nastąpi całkowite zamknięcie przejazdu na odcinku od ulicy Płockiej do zjazdu na drogę gminną Rycharcice Gnaty.

W związku z powyższym informujemy, iż zmianie ulegnie odjazd autobusu komunikacji gminnej Linii Nr 1 z Rempina z godziny 8:50 na 8:40 oraz z godziny 15:50 na 15:40. Wyłączeniu ulegnie przystanek na ulicy Strażackiej w miejscowości Gozdowo.
Sugerowany objazd dla samochodów ciężarowych jest przez Gozdowo – Bonisław – Bielsk -Proboszczewice a dla ruchu lokalnego Gozdowo – Bronoszewice – Rycharcicie Gnaty.
Zarząd Dróg Powiatowych w Sierpcu dokona oznakowania trasy objazdów.
Za utrudnienia przepraszamy!