II nadzwyczajna sesja Rady Powiatu w Sierpcu

W dniu 4 grudnia (wtorek) o godzinie 9:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Sierpcu, przy ul. Świętokrzyskiej 2a odbędzie się II nadzwyczajna sesja Rady Powiatu w Sierpcu.

Porządek obrad:

1. Otwarcie obrad i stwierdzenie ich prawomocności. Powołanie Sekretarza obrad.
  2. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie podziału środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, przyznanych Powiatowi na realizację zadań z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej w 2018 r.
  3. Podjęcie uchwały zmieniającej Uchwałę w sprawie uchwalenia Budżetu Powiatu Sierpeckiego na 2018 rok.
  4. Podjęcie uchwały w sprawie wynagrodzenia Starosty Sierpeckiego Pana Mariusza Turalskiego.
  5. Podjęcie uchwały w sprawie powołania Komisji Budżetu i Promocji Powiatu oraz określenia jej składu osobowego.
  6. Zamknięcie obrad.

PRZEWODNICZĄCY RADY