II miejsce Marty Felczak w etapie wojewódzkim 60. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

16 maja 2015 roku w Żyrardowie odbył się etap wojewódzki 60. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego.

Wśród uczestników znalazły się również reprezentantki Liceum Ogólnokształcącego im. mjra Henryka Sucharskiego: Marta Felczak z klasy II c i Natalia Gurdzińska z klasy II f. Konkurs obejmował 4 kategorie: turniej recytatorski, „wywiedzione ze słowa”, poezja śpiewana i teatr jednego aktora. Dziewczęta rywalizowały w turnieju recytatorskim w grupie 30. uczestników, którzy przyjechali z całego województwa mazowieckiego. Jury wysoko oceniło wszystkie wystąpienia wskazując na interesujące teksty, wybrane przez recytatorów. Wśród nagrodzonych znalazła się Marta Felczak, która zajęła II miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Uczennice przygotowywały się pod kierunkiem: pani Marleny Boguckiej, pani Katarzyny Moskal, pani Marleny Peplinskiej.

LO Sierpc