Witamy na nowej stronie Starostwa Powiatowego w Sierpcu

FINAŁ KONKURSU MATEMATYCZNEGO „CONTINUUM”

FINAŁ KONKURSU MATEMATYCZNEGO „CONTINUUM”

8 marca 2019 r. w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku odbył się finał Konkursu Matematycznego „CONTINUUM”.

Na 29 finalistów pięcioro uczniów reprezentowało barwy Liceum Ogólnokształcącego im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu. Alicja Laskowska, Martyna Radwańska, Joanna Szymańska, Patryk Dołasiński i Kacper Sokołowski zmierzyli się z zadaniami finałowymi. „Po raz kolejny gratuluję moim finalistom i trzymam kciuki w oczekiwaniu na wyniki finału. To już jest SUKCES” – powiedziała pani Beata Zdrojewska, która przygotowała uczniów do konkursu.

Finaliści i laureaci Konkursu mogą zostać przyjęci poza procedurą kwalifikacyjną na wybrany przez siebie kierunek studiów prowadzony na Wydziale Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii lub Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku. Natomiast laureaci konkursu dla szkół ponadgimnazjalnych mogą zostać przyjęci poza procedurą kwalifikacyjną na wybrany przez siebie kierunek studiów prowadzony na Wydziale Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej.

Gratulujemy i czekamy na wyniki.

image_pdfimage_print
Skip to content