Witamy na nowej stronie Starostwa Powiatowego w Sierpcu

EVENT „OD PASJI DO ZAWODU”

EVENT „OD PASJI DO ZAWODU”

9 maja 2019 roku w Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu odbędzie się Event „Od pasji do zawodu”, którego organizatorami są Zespół Szkół Nr 2 im. Zygmunta Wolskiego w Sierpcu oraz Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Płocku. Patronat nad przedsięwzięciem objął Starosta Sierpecki Pan Mariusz Turalski.

Na spotkanie, jako prelegenci, zostały zaproszone Osoby, które dzięki swoim pasjom, cechom charakteru i ogromnemu zaangażowaniu odniosły sukces w życiu zawodowym.

Celem spotkania jest zainspirowanie uczniów do rozwijania swoich zainteresowań, wyboru właściwej drogi edukacyjnej i rozwoju własnej niepowtarzalnej kariery.

Podczas eventu nie zabraknie występów artystycznych wokalnych i tanecznych w wykonaniu uzdolnionej młodzieży oraz zostaną rozdane nagrody zwycięzcom konkursów zorganizowanych przez Zespół Szkół Nr 2 im. Zygmunta Wolskiego: III Turnieju Wiedzy Ekonomicznej i Konkursu Wiedzy Turystycznej.

W spotkaniu będą uczestniczyć władze powiatu, dyrektorzy szkól, uczniowie klas ósmych szkół podstawowych, trzecich klas gimnazjum i uczniowie „Ekonomika” wraz z nauczycielami.

image_pdfimage_print
Skip to content