EKO-JAZDA NA BYLE CZYM – Masa Krytyczna – Zapraszamy do wspólnej zabawy!!

4 października 2015r. o godz. 15:00 przed Centrum Kultury  i Sztuki w Sierpcu odbędzie się impreza rekreacyjno-sportowa pn. EKO- JAZDA NA BYLE CZYM masa krytyczna. Organizatorami imprezy są: Starosta Sierpecki Jan Laskowski i Burmistrz Sierpca Jarosław Perzyński.

Podczas imprezy przeprowadzony będzie konkurs na stworzenie pojazdu z materiałów ekologicznych, surowców wtórnych lub materiałów z odzysku, napędzany siłą mięśni – Konkurs EKO-JAZDA NA BYLE CZYM.

Integralną częścią konkursu jest rekreacyjny przejazd uczestników stworzonymi pojazdami, napędzanymi siłą mięśni, przez miasto. Trasa przejazdu przebiegać będzie ulicami: start – parking przy CKiSz, Piastowska, Traugutta, Konstytucji 3-go Maja, Jana Pawła II, Okulickiego, Narutowicza, Płocka, Świętokrzyska, meta – parking przy CKiSz.

Regulamin EKO-JAZDA

Więcej informacji udziela Zespół ds. Promocji i Komunikacji – 24 275-86-49

Eko-jazda na byle czym – konkurs na stworzenie pojazdu z materiałów ekologicznych, surowców wtórnych lub materiałów z odzysku, napędzany siłą mięśni – dofinansowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 9.000,00 zł.