Witamy na nowej stronie Starostwa Powiatowego w Sierpcu

DZIEŃ PRACOWNIKA PUBLICZNYCH SŁUŻB ZATRUDNIENIA

DZIEŃ PRACOWNIKA PUBLICZNYCH SŁUŻB ZATRUDNIENIA

27 stycznia to dzień upamiętniający podpisanie przez Naczelnika Państwa Józefa Piłsudskiego w 1919 roku „Dekretu o organizacji państwowych urzędów pośrednictwa pracy i opieki nad wychodźcami”.
Pragnąc pamiętać o tak ważnych pracownikach naszego powiatu Starosta Sierpecki Andrzej Cześnik oraz Wicestarosta Sławomir Olejniczak odwiedzili Powiatowy Urząd Pracy w Sierpcu i podziękowali wszystkim za trud i zaangażowanie w codzienną pracę na rzecz aktywnej działalności placówki, podarowując z tej okazji drobne upominki.

,,Pragniemy skierować wyrazy uznania za Państwa odpowiedzialność i profesjonalizm przejawiający się w doskonałej koordynacji wielu złożonych działań na potrzeby promocji zatrudnienia i aktywizacji osób bezrobotnych ” – powiedział Starosta Andrzej Cześnik.
Po wizycie w Powiatowym Urzędzie Pracy, Starosta Andrzej Cześnik, wraz z Dyrekcją Urzędu udali się pod pomnik Marszałka Józefa Piłsudskiego, by złożyć kwiaty i zapalić znicze, upamiętniając tym samym podpisanie pierwszego dokumentu, stanowiącego o tworzeniu państwowych urzędów pośrednictwa pracy.
image_pdfimage_print
Skip to content