Druga edycja projektu ,,Aktywny absolwent”

Instytut Tyflologiczny Polskiego Związku Niewidomych kontynuuje nabór do drugiej edycji projektu ,,Aktywny absolwent” współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Osób Niepełnosprawnych. Celem projektu jest pomoc w znalezieniu zatrudnienia osobom z dysfunkcją narządu wzroku. Projekt skierowany jest do osób z całej Polski, które spełniają łącznie poniższe warunki:

• posiadają orzeczenie o lekkim, umiarkowanym lub znacznym stopniu niepełnosprawności wzrokowej,
  • są studentami ostatniego roku lub absolwentami uczelni wyższych w ostatnich pięciu latach, (różnego rodzaju studia licencjackie, magisterskie, podyplomowe, doktoranckie),

Dla uczestników przygotowane są:

• szkolenia i kursy zawodowe,
  • nauka języków obcych,
  • płatne staże zawodowe,
  • doradztwo i coaching.

Kursy, szkolenia i staże mogą odbywać się w miejscu zamieszkania uczestnika projektu. Osoby zainteresowane powinny wypełnić formularz rekrutacyjny i przesłać go na dres aktywnyabsolwent@pzn.org.pl

Formularz znajduje się do pobrania na stronie http://pzn.org.pl/aktywny-absolwent/ w sekcji Pliki do pobrania.

We wszystkich sprawach dot. projektu ,,Aktywny Absolwent” można kontaktować się również telefonicznie nr tel. 22 635 60 38 lub 22 831 22 71 wew. 255.