Dofinansowanie zadania pn.” Rozbudowa budynku Domu Pomocy Społecznej im. Jana Pawła II w Szczutowie w zakresie budowy szybu windowego i montażu windy zewnętrznej oraz remont łazienek dla potrzeb niepełnosprawnych mieszkańców”.

Dziś Starosta Sierpecki Andrzej Cześnik, Wicestarosta Sierpecki Sławomir Olejniczak oraz Skarbnik Powiatu Zbigniew Garwacki podpisali umowę na dofinansowanie zadania pn.” Rozbudowa budynku Domu Pomocy Społecznej im. Jana Pawła II w Szczutowie w zakresie budowy szybu windowego i montażu windy zewnętrznej oraz remont łazienek dla potrzeb niepełnosprawnych mieszkańców”.

Zapraszamy do zobaczenia fotorelacji na stronie Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej: