DIAGNOSTYKA PACJENTA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE W SIERPECKIM SZPITALU!

Do SPZZOZ w Sierpcu dotarł właśnie wysokiej jakości aparat USG, który docelowo będzie służył pacjentom na Oddziale Chorób Wewnętrznych.

Kupno nowoczesnego sprzętu to efekt darowizny, przypomnijmy otrzymaliśmy ponad 2 mln złotych!
To już drugie urządzenie zakupione z przekazanych środków 👉 https://bit.ly/3dZlYkh
Jesteśmy wdzięczni, że grupa PLK odpowiedziała tak hojnie na apel do darczyńców wystosowany przez nasze Starostwo.
✅Łatwość i sprawność obsługi aparatu USG zapewni fachową opiekę pacjentom i znacznie zwiększy wiarygodność wyników badania. Dlatego tak ważne jest unowocześnienie infrastruktury sprzętowej w Szpitalu, a dzięki darowiznom będzie to możliwe. Dziękujemy darczyńcom za okazane serce.
W przekazaniu ultrasonografu wzięli udział Starosta Sierpecki Andrzej Cześnik, Wicestarosta Sławomir Olejniczak, oraz Przewodniczący Rady Powiatu Przemysław Burzyński.