„Brunetki, blondynki… – koncert z okazji Dnia Kobiet”

17 marca 2018r. o godz.17.00 w wypełnionej po brzegi sali widowiskowej Hotelu Skansen Conference&Spa odbył się wyjątkowy koncert zorganizowany dzięki współpracy Mazowieckiego Teatru Muzycznego imienia Jana Kiepury w Warszawie, Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu oraz Hotelu Skansen Conference&Spa.

Wydarzenie przygotowane z okazji obchodzonego niedawno Dnia Kobiet rozpoczęło się od życzeń dla wszystkich pań złożonych przez organizatorów. Zgromadzeni goście usłyszeli najpiękniejsze arie operowe, utwory operetkowe, musicalowe i przeboje muzyki rozrywkowe w wyjątkowych aranżacjach, m.in. „Ten zegar stary” i „Cisza dokoła” z opery „Straszny Dwór” Stanisława Moniuszki, „Artystki z Variete” z „Księżniczki czardasza” Emmericha Kalmana, „Son lo spirito chenega” z opery „Mefistofeles” Arrigo Boito, „Gdybym był bogaczem” z musicalu „Skrzypek na dachu” Jerry’ego Bocka, „O sole mio” Eduardo di Capui, „Wielka sława to żart” z operetki „Baron cygański” Johanna Straussa, czy aria „Wy mnie pisali” z opery „Eugeniusz Oniegin” Piotra Czajkowskiego.

Wykonali je wybitni śpiewacy, gwiazdy polskiej sceny: Emil Ławecki ,Jakub Milewski i Michał Dembiński. Przy fortepianie zasiadł Krzysztof Trzaskowski. Koncert poprowadził zaś znany konferansjer, aktor i prezenter radiowo-telewizyjny Ryszard Rembiszewski. Widzowie nagrodzili wykonawców gromkimi brawami. Na wszystkie panie uczestniczące w spotkaniu czekały niespodzianki. Organizatorzy przygotowali dla każdej z nich symboliczny kwiat. Wieczór zakończył toast wzniesiony szampanem za zdrowie wszystkich pań.

WYDARZENIE STANOWIŁO CZĘŚĆ CYKLU KONCERTÓW ZORGANIZOWANYCH POD HONOROWYM PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO PANA ADAMA STRUZIKA

Dołączając się do życzeń złożonych zgromadzonym na koncercie przedstawicielkom płci pięknej, pragniemy życzyć, by każdy dzień był dniem kobiet, pozwalając im realizować się we wszystkich dziedzinach, spełniać swoje plany i ambicje, a także tworzyć świat, w którym kobiecość jest nie tylko synonimem piękna, powabu oraz elegancji, ale także siły, zdecydowania i wolności wyboru.

To był znakomity i wyjątkowy koncert, już czekamy na kolejne takie wydarzenia…