Awans i Promesa dla MKS Mazur!!! 🏆

MKS Mazur Sierpc pokonał 29:27 (13:11) Orlen Wisła II Płock i zameldował się w 1/2 rozgrywek Wojewódzkiego Pucharu Polski w piłce ręcznej!!! Przed meczem Starosta Sierpecki Mariusz Turalski miał przyjemność poinformować ponad 230 osobową widownię i zawodników oraz przekazać na ręce Prezesa Zarządu MKS Mazur Sierpc Promesę na kwotę 5000zł, jaką Starostwo Powiatowe przekazało na wsparcie drużyn młodzieżowych MKS Mazur.
,,To kolejny i mam nadzieję w tym roku nie ostatni gest, potwierdzający nasze bardzo dobre relacje. To wydarzenie zacieśnia współpracę pomiędzy Starostwem Powiatowym, a MKS Mazur. Warto podkreślić, że ze środków przekazanych przez Starostwo klub zakupi sprzęt dla zdolnych zawodników z roczników 2003, 2004 i 2005, będą to m. in. bluzy czy koszulki meczowe.’’- powiedział Starosta Sierpecki Mariusz Turalski.
Na meczu obecny był wierny kibic MKS Mazur – Poseł RP Waldemar Olejniczak, który przekazał na ręce młodych zawodników Mazura piłkę meczową.

Ćwierćfinały: 9 października br
AZS UW Warszawa – CKS Jurand Ciechanów
MKS Mazur Sierpc – Orlen Wisła II Płock
KPR Zielonka 96 – KPR Legionowo
PlAZS AWF Warszawa / SPR ROKiS Radzymin – ENEA Orlęta Zwoleń

Kolejne terminy: 16, 23 oraz ewentualnie 30 października br. Losowanie półfinałów – 10 października.