28 listopada odbyło się oficjalne otwarcie drogi nr 3727W Ligowo-Skępe.

W otwarciu wzięli udział I Wicewojewoda Mazowiecki Sylwester Dąbrowski, Dyrektor Biura Ministra Macieja Wąsika Stefan Pawłowski, Starosta Sierpecki Andrzej Cześnik, Wicestarosta Sławomir Olejniczak, Przewodniczący Rady Powiatu Przemysław Burzyński z Wiceprzewodniczącymi i Radnymi Rady Powiatu, Proboszcz parafii Ligowo ks. kan. Andrzej Zembrzuski, Dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych Artur Obrębski, Wójt Gminy Mochowo Zbigniew Tomaszewski z Przewodniczącym Rady Gminy oraz Radnymi, Sołtysami, Strażakami OSP i Mieszkańcami.

Całkowity koszt inwestycji wyniósł 2 813 270 zł, w tym: dofinansowanie z Urzędu Wojewódzkiego w wysokości 1 406 634 zł, dotacja z Gminy Mochowo w wysokości 490 353 zł, wkład powiatu w kwocie 916 283 zł.

Wykonawcą robót była firma PRD Lipno.

Przebudowa drogi zapewni poprawę bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz odwodnienie drogi i poprawienie warunków technicznych.