Witamy na nowej stronie Starostwa Powiatowego w Sierpcu

Pożegnanie Absolwentów 2017

Pożegnanie Absolwentów 2017

Ostatni raz szkolny dzwonek usłyszeli odchodzący uczniowie szkół prowadzonych przez Powiat Sierpecki.

W piątek 28 kwietnia mury szkoły opuścili absolwenci szkół Zespołu Szkół nr 1, Zespołu Szkół nr 2 oraz Liceum Ogólnokształcącego w Sierpcu.Uroczystość była okazją do podsumowania ich trzyletniej i czteroletniej nauki oraz do wyróżnienia tych, którzy mieli najwyższe średnie i bardzo dobrą frekwencję.

Starosta Sierpecki Jan Laskowski, jak co roku przygotował dyplomy i nagrody dla najlepszych uczniów za osiągnięcie wysokich wyników w nauce. Wśród absolwentów nagrodę Starosty otrzymali:

BARTOSZ IKIER – uczeń Liceum Ogólnokształcącego w Sierpcu

Średnia ocen – 5,33, wzorowe zachowanie

  • Laureat XXI edycji Konkursu Chemicznego „Wygraj Indeks” organizowanego przez Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej.

  • Tytuł Finalisty w XXIV edycji Konkursu Chemicznego im. Ignacego Łukasiewicza zorganizowanego przez Zespół Szkół Centrum Edukacji im. Ignacego Łukasiewicza w Płocku.

  • Udział w III Mazowieckiej Olimpiadzie Poliglotów organizowanej przez Lingwistyczną Szkołę Wyższą w Warszawie (I i II etap).

  • Udział w Konkursie Języka Angielskiego zorganizowanego przez Zespół Szkół Centrum Edukacji Orlen.

  • III miejsce w XXXVIII edycji konkursu „Przyroda – Twój przyjaciel”pod hasłem przewodnim edycji „Mieszkańcy wód Mazowsza – bogactwo i zagrożenia” zorganizowanym przez Ligę Ochrony Przyrody w Płocku.

  • Udział w konkursie fotograficznym „Piękno przyrody powiatu sierpeckiego”. Organizatorem konkursu było Starostwo Powiatowe w Sierpcu.

MATEUSZ SADOWSKI – uczeń Technikum przy Zespole Szkół nr 1 w Sierpu

Średnia ocen – 5,03, 100% frekwencja.

Uczeń odpowiedzialny o wysokiej kulturze osobistej, zaangażowany w życie klasy i szkoły. Był inicjatorem wielu imprez klasowych.

NATALIA WITKOWSKA – uczennica Liceum Ogólnokształcące przy Zespole Szkół nr 1 w Sierpcu

Uczennica przez trzy lata nauki w szkole otrzymywała świadectwo z biało – czerwonym paskiem osiągając średnią powyżej 5,0. Ostatecznie klasyfikowana została ze średnią 5,32 i wzorowym zachowaniem. Natalia to osoba odpowiedzialna o wysokiej kulturze osobistej, ogromnie zaangażowana w życie szkoły i klasy.

ALEKSANDRA PIĄTKOWSKA – uczennica Technikum przy Zespole Szkół nr 2 w Sierpcu

Uczennica wszechstronnie uzdolniona, ale i pracowita. W roku szkolnym 2016/2017 była stypendystką Prezesa Rady Ministrów. Brała udział w licznych konkursach i olimpiadach. W roku szkolnym 2016/2017 wywalczyła indeks na Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu w XVII Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Rachunkowości.

PAULINA LISICKA – uczennica Liceum Ogólnokształcące przy Zespole Szkół nr 2 w Sierpcu

W roku szkolnym 2015/2016 była stypendystką Prezesa Rady Ministrów. Uczennica jest bardzo pracowita, ambitna i otwarta na innych ludzi. Aktywnie działała w Szkolnym Wolontariacie.

Czas spędzony w szkole dla tegorocznych absolwentów dobiegł już końca. Przed nimi nowe wyzwania, nowe pomysły, nowe drogi. Życzymy im wszystkim powodzenia w dorosłym życiu!

image_pdfimage_print
Skip to content