Witamy na nowej stronie Starostwa Powiatowego w Sierpcu

Wystawa malarstwa Adriana Głodkowskiego pt. „Z realizmu do surrealizmu”

Wystawa malarstwa Adriana Głodkowskiego pt. „Z realizmu do surrealizmu”

W czwartek 20 kwietnia w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Sierpcu odbyła się wystawa malarstwa Adriana Głodkowskiego pt. „Z realizmu do surrealizmu”.

Na jej otwarciu zjawiła się najbliższa rodzina i przyjaciele młodego artysty, a także Wicestarosta Sierpecki Juliusz Gorzkoś, Z-ca Burmistrza Miasta Sierpc Ewa Leszczyńska, Wójt Gminy Mochowo Zbigniew Tomaszewski, Dyrektor CKiSz Sierpc Jarosław Żmijewski oraz jego nauczyciele.

Młody artysta pochodzi z gm. Mochowo dokładnie z Malanowa Starego. Jest uczniem Zespołu Szkół nr 2 w Sierpcu. Adrian jest młodym sympatycznym człowiekiem mającym swoje pasje i marzenia. Jego największym marzeniem są studia w Akademii Sztuk Pięknych w Toruniu. Jego pasja do malowania rozwinęła się podczas edukacji w Ekonomiku, spotkał tam wspaniałych nauczycieli w szczególności p. Anetę Kaczyńską, która zmotywowała go do działania.

Tę debiutancką wystawę Adriana można uznać za bardzo udaną. Prezentowane na wystawie prace oglądać będzie można do 20 maja br. w godzinach pracy Biblioteki Publicznej w Sierpcu, ul. Płocka 30.

Wernisaż zakończył poczęstunek przygotowany przez rodziców Adriana.

Adrianowi serdecznie gratulujemy i życzymy wielu inspiracji i dalszych sukcesów !

image_pdfimage_print
Skip to content