Witamy na nowej stronie Starostwa Powiatowego w Sierpcu

KOMUNIKAT – POWIATOWE ĆWICZENIE OBRONNE ,,KASZTELAN2016”

KOMUNIKAT – POWIATOWE ĆWICZENIE OBRONNE ,,KASZTELAN2016”

Starostwo Powiatowe w Sierpcu informuje, że w dniach 20-21 września 2016 r. na terenie powiatu sierpeckiego odbędzie się POWIATOWE   ĆWICZENIE   OBRONNE ,,KASZTELAN2016na temat: ,, Osiąganie wyższych stanów gotowości obronnej oraz realizacja przedsięwzięć wynikających z planów operacyjnych funkcjonowania powiatu i gmin  w warunkach zewnętrznego zagrożenia bezpieczeństwa państwa i w czasie wojny oraz w czasie wystąpienia sytuacji kryzysowych na terenie powiatu sierpeckiego.”

W ćwiczeniu wezmą udział:

Starostwo Powiatowe w Sierpcu, Wojskowa Komenda Uzupełnień w Płocku, powiatowe jednostki organizacyjne, powiatowe inspekcje, służby i straże, Urząd Miasta Sierpc,  wszystkie Urzędy Gmin Powiatu Sierpeckiego jak również browar  Kasztelan w Sierpcu  oraz Viking Malt Sp. z o. o. (w dniu 21 września, w godzinach 10:00-13:00).

W związku z tym, informujemy, iż w tych dniach mogą wystąpić zakłócenia w ruchu drogowym. W trakcie epizodów praktycznych powiatowe inspekcje, służby i straże będą wykonywać czynności według wymaganych procedur, dlatego podczas ćwiczeń praktycznych używane będą sygnały alarmowe.

Serdecznie Państwa przepraszamy za ewentualne wynikające z tego faktu utrudnienia  i uprzejmie prosimy o wyrozumiałość.

 

 

 

image_pdfimage_print
Skip to content