🎓 Kolejne sukcesy uczniów LO Sucharskiego 🎓

Z ogromną radością informujemy, że 19. uczniów Liceum Ogólnokształcącego im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu osiągnęło sukces w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego „GALILEO”, zorganizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej. W konkursie wzięło udział 669. licealistów z całego kraju.‼️

Dyplom laureata otrzymali:

👉 z klasy I f: Amelia Nadratowska, Małgorzata Jankowska;

👉 z klasy II b: Jakub Grączewski;

👉 z klasy III a: Mateusz Cackowski.

Wyróżnienie uzyskali:

👉z klasy I b: Amelia Kossowska;

👉z klasy I f: Antonina Dąbrowska, Marcin Wojciechowski, Julia Polowiec;

👉z klasy I g: Malwina Skrzyńska.

Dyplomy uznania otrzymali:

👉z klasy I c: Zuzanna Piasecka;

👉z klasy I a: Agnieszka Szczepaniak;

👉z klasy II a: Magdalena Petrykowska;

👉z klasy II b: Dawid Bartel, Barbara Kubacka, Klaudia Cywińska, Michał Barłóg;

👉z klasy III b: Zuzanna Prószyńska, Zuzanna Lewandowska, Agata Badaczewska.

Uczniowie przygotowywali się do konkursu pod kierunkiem nauczycieli języka angielskiego: pani Jadwigi Chojnackiej, pani Anny Jankowskiej, pani Agaty Jaworskiej.🌷

Co więcej, 23. uczniów Liceum Ogólnokształcącego im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu osiągnęło sukces w Ogólnopolskim Konkursie z Chemii „GALILEO”, również zorganizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej. W konkursie wzięło udział 517. licealistów z całego kraju.

Dyplom laureata otrzymali:

👉z klasy I c: Aleksandra Juszczyk;

👉z klasy I g: Milena Bieńkowska.

Wyróżnienie uzyskali:

👉z klasy I b: Patryk Kuskowski;

👉z klasy I c: Piotr Czajkowski;

👉z klasy I g: Agata Kluczewska.

Dyplomy uznania otrzymali:

👉z klasy I b: Mateusz Dębski, Kinga Wasilewska, Julia Dudzińska, Jakub Obrębski, Kinga Nowakowska;

👉z klasy I c: Daniel Domański, Amelia Krysińska, Kinga Guzowska, Natalia Nowakowska, Aleksandra Mazurowska, Franciszek Strupczewski, Oliwia Misztal, Wiktoria Kuchnicka, Anna Wierzbicka, Igor Lemański, Oliwia Rokicka, Weronika Salak, Natalia Alaszkiewicz.

Uczniowie przygotowywali się do konkursu pod kierunkiem nauczyciela chemii – pani Magdaleny Krasińskiej.

Gratulujemy🌷🌷🌷