Zapraszamy do udziału w projekcie LOWE

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w szkoleniach i warsztatach organizowanych w Liceum Ogólnokształcącym im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu, które realizowane są w ramach projektu Lokalne Ośrodki Wiedzy i Edukacji na rzecz aktywizacji osób dorosłych.

Dzięki środkom pozyskanym z projektu LOWE udało się zakupić nowe zestawy komputerowe o łącznej wartości prawie 35 000 zł. Z pracowni komputerowej korzystać będą uczestnicy zajęć w ramach projektu oraz uczniowie Liceum Ogólnokształcącego.

W celu uzyskania szczegółowych informacji o proponowanych zajęciach oraz pobraniu formularzy zgłoszeniowych zapraszamy do sekretariatu Liceum Ogólnokształcącego im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30 lub odwiedzenia strony internetowej http://www.losierpc.edu.pl/…/2200-powiat-sierpecki-i-liceum…