XVIII edycja Konkursu Nagroda Marszałka Województwa Mazowieckiego

Starosta Sierpecki i Wolontariusze działający przy Stowarzyszeniu „Szansa na życie” – wyróżnieni

6 listopada br. w Teatrze im. Jerzego Szaniawskiego w Płocku miała miejsce XVIII edycja Konkursu Nagroda Marszałka Województwa Mazowieckiego.

Medal dla Starosty
Podczas uroczystej Gali Starosta Sierpecki Jan Laskowski, otrzymał z rąk Stanisława Lewandowskiego Prezesa Krajowego Stowarzyszenia na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych „Pomoc Dzieciom” Medal im. doktora Henryka Jordana nadawany przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci za szczególne zasługi dla rozwoju opieki zdrowotnej i upowszechnianie kultury fizycznej wśród dzieci i młodzieży.

III miejsce dla Wolontariatu działającego przy Stowarzyszeniu „Szansa na życie”
Rozstrzygnięto także VII edycję konkursu Mazowieckie Barwy Wolontariatu. Kapituła konkursowa spośród 57 zgłoszeń wybrała trzech laureatów i trzy wyróżnienia. Wolontariat Stowarzyszenia zajął III miejsce i tym samym zakwalifikował się do finału Ogólnopolskiego Konkursu „Barwy Wolontariatu”.

Galę uświetnił koncert w wykonaniu Alicji Węgorzewskiej oraz zespołu Tre Voci, a uroczystość prowadził Tomasz Kammel.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym 😉