XII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla dzieci „BEZPIECZNIE NA WSI MAMY, BO RYZYKO UPADKÓW ZNAMY”

W piątek w sali konferencyjnej Starostwa powiatowego w Sierpcu odbyło się rozstrzygnięcie I etapu XII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci „ BEZPIECZNIE NA WSI MAMY, BO RYZYKO UPADKÓW ZNAMY” – organizowany przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

W kategorii wiekowej klasy 0 – 3 I miejsce zajął Marcel Frankowski ze Szkoły Podstawowej w Lelicach, II miejsce Oliwia Jankowska ze Szkoły Podstawowej w Lelicach i III miejsce Kacper Wentland ze Szkoły Podstawowej w Bledzewie.

W II grupie wiekowej klasy 4 – 8 I miejsce zajęła Weronika Cześnik ze szkoły Podstawowej, II miejsce Kacper Konwerski ze Szkoły Podstawowej w Łukomiu oraz III miejsce Maria Przybyłowska ze Szkoły Podstawowej w Szczutowie.

Nagrody laureatom wręczył Starosta Sierpecki Andrzej Cześnik, Wicestarosta Sierpecki Sławomir Olejniczak oraz Kierownik KRUS Oddział Terenowy w Sierpcu Agnieszka Skorłutowska.