Wakacje w PCPR – organizacja warsztatów socjoterapeutycznych

Grupa dzieci i młodzieży z powiatu sierpeckiego pomimo wakacyjnego czasu postanowiła pracowicie spożytkować czas na uczestnictwo w zajęciach socjoterapeutycznych prowadzonych przez PCPR w Sierpcu.

Podczas zajęć wykorzystano elementy arteterapii, muzykoterapii, bajkoterapii. W zajęciach wzięło udział 12 uczestników. Grupę w ramach poradnictwa specjalistycznego prowadziła Anna Stahlke – socjoterapeuta.
W dniach 20-24 lipca 2015r. dzieci intensywnie przygotowywały się na warsztatach socjoterapii do występu artystycznego pn. „Morskie opowieści”. Na premierę przestawienia młodzi artyści zaprosili Starostę Sierpeckiego – Jana Laskowskiego, Dyrektora PCPR – Agnieszkę Gorczyca, pracowników PCPR oraz rodziców i opiekunów. To był mile spędzony czas dla wszystkich. Na zakończenie radosnego artystycznego spotkania dzieci otrzymały z rąk Starosty pamiątkowe dyplomy oraz słodkie upominki.

Dyrektor PCPR

Agnieszka Gorczyca