VI Turniej Karciany w „Tysiąca” DPS Szczutowo 2015

W dniu 10 września 2015 r. odbyła się kolejna już VI edycja turnieju karcianego organizowanego przez Dom Pomocy Społecznej w Szczutowie. W rozgrywkach udział wzięło 11 Domów :DPS „Nad Jarem” Nowe Miszewo ,DPS Obryte, ,DPS „Przyjaznych Serc” w Płocku, DPS Karolinowo, DPS Koszelew, DPS „Kombatant” Ugoszcz, DPS Zakrzewo, DPS Ciechanów oraz gospodarze Turnieju DPS Szczutowo.

Mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Brwilnie oraz Młodzieszynie po raz pierwszy wzięli udział w naszym turnieju. Otwarcia Turnieju dokonał Starosta Sierpecki Jan Laskowski wspólnie z Dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Szczutowie Marią Grażyną Topolewską.

Zadaniem zawodników było zdobycie tysiąca punktów, a następnie przejście do dalszej rozgrywki i zdobycie wymarzonego pierwszego miejsca. Po emocjonujących rozgrywkach trzech „Mistrzów kart” rozegrało finalny pojedynek. Po zaciętej walce zwycięzcą VI Turnieju została Pani Małgorzata Turkowska przedstawicielka Domu Pomocy Społecznej w Karolinowie, II miejsce zajął Gułkowski Stanisław DPS Obryte, III miejsce zajął Grzegorz Lewandowski DPS „Nad Jarem” Nowe Miszewo.

Finaliści otrzymali nagrody rzeczowe, dyplomy oraz medale. Dekoracji zwycięzców dokonał Wicestarosta Sierpecki Juliusz Gorzkoś wspólnie z Dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Szczutowie Marią Grażyną Topolewską.

Wszystkie zaproszone Domy otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Podczas rozgrywek zawodników dopingowało liczne grono kibiców. Uczestnicy, którzy nie brali udziału w turnieju mieli możliwość uczestniczyć w różnych atrakcjach przygotowanych przez organizatorów. Wspaniały występ dała grupa „Mażoretek” z Sierpca , które prowadzi Pani Justyna Adamska .

Dużym powodzeniem cieszyły się konkursy z nagrodami oraz zabawa taneczna z maskotką turnieju Myszką Miki.

Po zakończeniu turnieju,  wręczeniu dyplomów oraz nagród wszyscy uczestnicy turnieju udali się na grilla oraz zabawę taneczną. Oprawę muzyczną zapewnił Dj Łukasz DOUBLE IMPACT.

Dom Pomocy Społecznej w Szczutowie składa serdeczne podziękowania sponsorom:

1. Krzysztof Wrzosek Zakład Przetwórstwa Mięsnego Rogowo

2. Abena Polska Goleniów