Uroczyste otwarcie Miejskiego Żłobka w Sierpcu

W dniu 20 września 2019 r. odbyło się uroczyste otwarcie Miejskiego Żłobka w Sierpcu. Placówka ta została utworzona w ramach realizacja projektu pn. ,,Aktywny Rodzic – wsparcie w powrocie do aktywności zawodowej dla osób starszych sprawujących opiekę nad dziećmi do lat 3 w wyniku utworzenia żłobka w Sierpcu’’. Oficjalnego przecięcia wstęgi dokonali: Starosta Sierpecki Mariusz Turalski, Burmistrz Miasta Sierpca Jarosław Perzyński, Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik, Radny Sejmiku Województwa Konrad Wojnarowski, Przewodniczący Rady Miejskiej Dariusz Malanowski, Dyrektor Żłobka Dorota Żbikowska oraz przedstawiciel rodziców dzieci żłobkowych. W uroczystości wziął udział również Wicestarosta Sierpecki Jarosław Ocicki. Ks. kan. dr Tomasz Kadziński dziekan sierpecki dokonał poświęcenia żłobka. Następnie przybyli goście na ręce pani Dyrektor Doroty Żbikowskiej złożyli życzenia i wręczyli upominki dla placówki.