Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla uczennic Ekonomika

Najlepsi uczniowie szkół ponadpodstawowych z terenu działania Delegatury w Płocku odebrali w środę 11 grudnia 2019 r. dyplomy stypendium Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2019/2020. Wyróżnieniem tym uhonorowano 39 uczniów. Wśród stypendystów znalazły się dwie uczennice naszej szkoły: Karolina Ciska uczennica klasy 3 LOPP oraz Agnieszka Lisiecka uczennica klasy 3 TS. Uroczystość odbyła się w Sali Barokowej Opactwa Pobenedyktyńskiego w Płocku. W uroczystej oprawie stypendia wręczali: Pani Anna Cicholska – poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, Pani Elżbieta Gapińska – poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej oraz Pan Krzysztof Wiśniewski – Mazowiecki Wicekurator Oświaty. Stypendystkom towarzyszyli w tej zaszczytnej chwili dumni rodzice oraz Dyrektor Zespołu Szkół nr 2 w Sierpcu pani Magdalena Peda. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów edukacyjnych.