Witamy na nowej stronie Starostwa Powiatowego w Sierpcu

Spotkanie Noworoczne Miasta Sierpca

Spotkanie Noworoczne Miasta Sierpca

W dniu 24 stycznia 2020 r. w Centrum Kultury i Sztuki odbyło się Spotkanie Noworoczne, którego gospodarzami byli Burmistrz Miasta Sierpca Jarosław Perzyński oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Dariusz Malanowski. Podczas uroczystości Burmistrz Jarosław Perzyński zaprezentował ranking dziesięciu najważniejszych wydarzeń w roku 2019. W związku z tym zostały wręczone statuetki „Perzyki”, które trafiły m.in. na ręce Starosty Sierpeckiego Mariusza Turalskiego oraz Przewodniczącego Rady Powiatu Przemysława Burzyńskiego.

,,(…) Nowy rok skłania do szerszej refleksji nad tym, co udało się osiągnąć, a jednocześnie mobilizuje do zaplanowania nowych inwestycji. Spoglądając na dotychczasowe sukcesy Miasta Sierpca jestem przekonany, że nowy rok przyniesie radość i zadowolenie, a skutki podejmowanych działań korzystnie wpłyną na codzienne życie mieszkańców miasta i powiatu sierpeckiego. Z okazji dzisiejszej uroczystości proszę przyjąć serdeczne gratulacje wraz z życzeniami wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym. Życzę Państwu kolejnych pięknych osiągnięć oraz poczucia zawodowego spełnienia. (…)’’. – powiedział Starosta Mariusz Turalski.
W uroczystości wzięli udział m.in. Wicestarosta Sierpecki Jarosław Ocicki, radni miejscy i powiatowi, przedstawiciele administracji rządowej i samorządowej, a także miejskich i powiatowych jednostek organizacyjnych. Spotkanie umiliły występy artystyczne w wykonaniu uczniów z sierpeckich placówek.

image_pdfimage_print
Skip to content