Rozstrzygnięcie etapu regionalnego XXXI edycji konkursu ogólnopolskiego „Mój las”

W środę 16 stycznia w Szkole Podstawowej nr 2 w Sierpcu odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie etapu regionalnego XXXI edycji konkursu ogólnopolskiego „Mój las”, który organizowany jest przez Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Leśnictwa i Drzewnictwa oraz Ligę Ochrony Przyrody. ☘️

Laureaci otrzymali z rąk pana Starosty Sierpeckiego Mariusza Turalskiego dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Sierpcu.

Celem Konkursu było poszerzanie wiedzy na temat ekosystemu leśnego i podejmowanie działań na rzecz ochrony środowiska.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy wysokich miejsc w etapie regionalnym konkurs.