Podpisanie umowy Zespołu Szkół nr 1 w Sierpcu z Grupą Orlen Serwis

Dziś w Zespole Szkół nr 1 w Sierpcu odbyło się podpisanie umowy partnerskiej z Grupą Orlen Serwis. W wydarzeniu uczestniczyli Starosta Sierpecki Andrzej Cześnik, Wicestarosta Sierpecki Sławomir Olejniczak, Przewodniczący Rady Powiatu Przemysław Burzyński oraz Radny Rady Powiatu Paweł Pakieła, który jest także Przewodniczącym Rady Rodziców.

Podpisana umowa gwarantuje możliwość odbywania praktyk i staży w grupie Orlen Serwis dla uczniów na kierunku technik mechanik. Uczniowie jednocześnie będą mogli korzystać z zajęć przeprowadzonych przez profesjonalistów, a także zobaczyć jak wygląda praca w jednej z największych firm w Polsce.

Wspieranie młodzieży i zapewnienie im dobrego startu z przyszłość to zadanie każdej szkoły. Cieszymy się, że sierpeckie szkoły średnie wypełniają to zadanie. Dziękujemy Dyrekcji i Nauczycielom za ich ogromny wkład, a młodzieży życzymy powodzenia!