NOWOCZESNY SPECJALISTYCZNY APARAT RTG JUŻ W SIERPECKIM SZPITALU !

Quia ™ GM85 to najwyższej jakości ultrakompaktowy, ultramobilny i bardzo wytrzymały aparat RTG.
Innowacyjny sprzęt o wartości blisko pół miliona złotych został przekazany Pacjentom SPZZOZ w Sierpcu w ramach wsparcia od Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie.
Dziękujemy Adam Struzik.
Nowy sprzęt zastąpi wysłużony już dotychczasowy aparat RTG. Ze względu na swoją budowę jest on bardziej przystosowany do warunków szpitala przez co będzie dużym ułatwieniem dla personelu, oraz dla pacjentów placówki.
Symbolicznego przecięcia wstęgi dokonali Dyrektor Delegatury w Płocku Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie Tomasz Kominek, Starosta Sierpecki Andrzej Cześnik oraz Wicestarosta Sierpecki Sławomir Olejniczak.
W przekazaniu sprzętu uczestniczyli również Przemysław Burzyński Przewodniczący Rady Powiatu Sierpeckiego, Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Małgorzata Korpolińska, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Sebastian Szczypecki, Przewodniczący Komisji Spraw Społecznych Wojciech Rychter, Radny Jan Laskowki, Dyrektor Szpitala Robert Makówka, oraz przedstawiciele Urzędu Miasta w Sierpcu.