Witamy na nowej stronie Starostwa Powiatowego w Sierpcu

„Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa z duszą”

„Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa z duszą”

W poniedziałek 3 grudnia br.  starosta sierpecki Mariusz Turalski oraz wicestarosta Jarosław Ocicki uczestniczyli w uroczystym wręczeniu nagród laureatom i wyróżnionym w IV Międzypowiatowym konkursie plastycznym „Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa z duszą”.

IV edycję konkursu patronat objęli: Ks. Tomasz Kadziński – Dziekan Dekanatu Sierpeckiego, Proboszcz Parafii św. Maksymiliana Kolbe, Mariusz Turalski – Starosta Sierpecki, Jarosław Perzyński – Burmistrz Miasta Sierpc, Krzysztof Korpoliński – Wójt Gminy Sierpc.

Na konkurs wypłynęły 969 prac plastycznych z 47 placówek z 5 powiatów: warszawskiego, legionowskiego, płockiego, rypińskiego i sierpeckiego. W dniu 28 listopada 2018r. komisja konkursowa w składzie: ksiądz dr Tomasz Kadziński, Zofia Kujawa oraz Katarzyna Przybyłowska wyłoniła 122 laureatów. Tytuł „Szkoła wielkich serc” trafił do Szkoły Podstawowej im. Zygmunta Padlewskiego w Bledzewie oraz do Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sierpcu. Wszystkie kartki z duszą pomogą w leczeniu małego Filipka – brata wychowanki OPP.

Kiermasz kartek odbędzie się 5 grudnia od 9.30 w CKISZ Sierpc podczas VII Dnia Wolontariatu oraz 9 grudnia po mszy dla dzieci w Kościele Szkolnym, Farnym oraz w Klasztorze.

fot. Starostwo Powiatowe w Sierpcu

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: promocja@powiat.sierpc.pl  

 

 

image_pdfimage_print
Skip to content