Most w m. Kisielewo oddany do użytku! – Kolejna inwestycja Powiatu zakończona!

Wykonanie kompleksowej przebudowy mostów nr JNI 31001102 w ciągu drogi powiatowej nr 3751W Kisielewo – Dziembakowo – Gorzewo oraz nr JNI 31001107 w ciągu drogi powiatowej nr 6914W Drobin – Lelice wraz z drogami dojazdowymi na terenie powiatu sierpeckiego – zakończone!

20 grudnia br. na terenie gm. Sierpc, odbył się uroczysty odbiór mostu w m. Kisielewo. Oficjalnego odbioru dokonali Radny Sejmiku Województwa Mazowieckiego Grzegorz Gańko, Starosta Sierpecki Jan Laskowski, Przewodniczący Rady Powiatu Jan Rzeszotarski, Wójt Gminy Gozdowo Dariusz Kalkowski, Wójt Gminy Mochowo Zbigniew Tomaszewski, Wójt Gminy Zawidz Dariusz Franczak, Przewodniczący Rad Gmin Powiatu Sierpeckiego, Radni Powiatowi i Gminni.

W ramach prac na moście wykonano m.in. nową nawierzchnię jezdni w obrębie mostu, rozebranie składanego mostu tymczasowego z możliwością powtórnego montażu, demontaż umocnienia skarp przyobiektowych z betonu, wykonanie rozbiórki nawierzchni z asfaltu lanego o grubości 4cm, demontaż drewnianej nawierzchni mostu składanego z konstrukcji stalowej.

Wykonawcą inwestycji było Przedsiębiorstwo Transportowo-Handlowe WAPNOPOL Adam Nowakowski, ul. Nadrzeczna 12, 06-450 Glinojeck. Całkowity koszt inwestycji wyniósł 3 530 557,63 zł.