Minister Maciej Wąsik i Dyrektor OR KRUS Warszawa Joanna Bala przekazali Torbę Medyczną PSP R1 dla OSP Osiek

W Świniarach gm. Słubice odbyła się uroczystość upamiętniająca przerwanie wałów i powódź z 2010r. W uroczystości upamiętniającaj te wydarzenia wzięli udział m.in. Minister Maciej Wąsik, Dyrektor OR KRUS Joanna Bala, Komendant Wojewódzki PSP Jarosław Nowosielski, Radny Sejmiku Mazowieckiego Artur Czapliński, samorządowcy oraz reprezentanci OSP z Gminy Słubice i Gminy Gąbin. Delegację Powiatu Sierpeckiego tworzyli Starosta Mariusz Turalski, Prezes ZG ZOSP RP w Zawidzu Kościelnym Kamil Różanski oraz Prezes OSP Osiek Mirosław Kalinowski.