Minimaraton Integracyjny „Bieg Solny” w Ciechocinku

Minimaraton Integracyjny „Bieg Solny” w Ciechocinku 8 września po raz 29 odbył się Minimaraton Integracyjny „Bieg Solny” w Ciechocinku.

W imprezie, w której wzięło udział ponad 200 osób, startowali sportowcy z dysfunkcjami, jak i biegacze zdrowi. W biegu uczestniczyło 20 zawodników Sierpeckiego Stowarzyszenia „Szansa na Życie”, którzy reprezentowali Powiat Sierpecki. Ciechocinek przywitał naszych biegaczy piękną słoneczną pogodą i radosną atmosferą. Rywalizacje sportowe odbyły się na dystansach od 500 do 3000 m. Uczestnicy biegu po raz kolejny udowodnili, że nie ma rzeczy niemożliwych a ciężka praca, oraz samozaparcie, to klucz do odnoszenia sukcesów sportowych. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestniczkom tegorocznej edycji Biegu Solnego. Życzymy energii i determinacji do uprawiania sportu każdego dnia.