Konkurs „Niezwykły uczeń” kierujemy do uczniów z terenu powiatu sierpeckiego

Konkurs „Niezwykły uczeń”.

Chcielibyśmy aby dyrektorzy szkół, nauczyciele, koledzy i koleżanki, rodzice dostrzegli uczniów, którzy nie osiągają najlepszych wyników w nauce czy spektakularnych sukcesów sportowych, może nie mają 100 % frekwencji i wzorowego zachowania, ale wyróżniają się w jakiś sposób swoim charakterem, zaangażowaniem na rzecz szkoły  czy klasy, codziennym uśmiechem, szczerością, wyjątkowym zachowaniem wobec innych, pomysłowością, honorowym postępowaniem lub innymi szczególnymi osiągnięciami  w działalności kulturalnej i społecznej.

Cele konkursu:

• promocja współpracy zamiast konkurencji;
  • nagrodzenie  kreatywnego myślenia, współpracy, zasad fair play
  • wspieranie uczniów w stawaniu się osobami , dla których podążanie za marzeniami,  rozwijanie pasji, a nie spełnianie oczekiwań rodziców i otoczenia,  są podstawą wszelkich wyborów do dojrzałego i odpowiedzialnego życia.

Czekamy na Wasze zgłoszenia 🙂

Do zobaczenia na Gali Niezwykły uczeń!

Regulamin: http://www.eduinicjatywa.org.pl/userfiles/files/Regulamin%20Niezwyk%C5%82y%20ucze%C5%84.pdf