Witamy na nowej stronie Starostwa Powiatowego w Sierpcu

Konkurs Lingwistyczny rozstrzygnięty!

Konkurs Lingwistyczny rozstrzygnięty!

15 marca 2019 r. odbyło się rozstrzygnięcie Konkursu Lingwistycznego zorganizowanego przez nauczycieli języków obcych Liceum Ogólnokształcącym im. mjra Henryka w Sierpcu. Przedsięwzięcie zostało objęte patronatem Starosty Sierpeckiego pana Mariusza Turalskiego.

W konkursie udział wzięło 48 uczniów z gimnazjów oraz szkół podstawowych Powiatu Sierpeckiego. Przykładem lat ubiegłych, konkurs sprawdzał znajomość języków angielskiego i niemieckiego.

Najlepszymi lingwistkami okazały się Dominika Zdziarska ze Szkoły Podstawowej w Gozdowie oraz Milena Bieńkowska z Gimnazjum Miejskiego w Sierpcu, które uplasowały się na I miejscu. II miejsce zajęła Małgorzata Jankowska z Gimnazjum Miejskiego w Sierpcu, zaś miejsce III zajęły ex aequo Natalia Mikucka ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Sierpcu oraz Amelia Nadratowska z Gimnazjum Miejskiego w Sierpcu. Komisja Konkursowa przyznała także wyróżnienia dla: Nadii Chochlińskiej ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Sierpcu, Piotra Chmielewicza z Gimnazjum Miejskiego w Sierpcu oraz Julii Gawlik ze Szkoły Podstawowej w Rościszewie.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i zainteresowanie naszym konkursem, opiekunom za przygotowanie uczniów, zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy do udziału w przyszłym roku.

image_pdfimage_print
Skip to content