Jubileusze 50-lecia i 60-lecia pożycia małżeńskiego w gminie Gozdowo

W dniu 10 grudnia na sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Gozdowie odbyła się uroczystość jubileuszy 50-lecia i 60-lecia pożycia par małżeńskich.

14 par z Gminy Gozdowo świętowało jubileusz 50-lecia i 60-lecia pożycia małżeńskiego. W tym wyjątkowym wydarzeniu małżonkom towarzyszyli znamienici goście: p. Radosław Lewandowski – Kierownik Delegatury MUW w Płocku, p. Jan Laskowski – Starosta Powiatu Sierpeckiego, p. Juliusz Gorzkoś – Wicestarosta Powiatu Sierpeckiego, p. Dariusz Kalkowski – Wójt Gminy Gozdowo i p. Grzegorz Ratkowski – Przewodniczący Rady Gminy oraz p. Bogumiła Bogdańska – Skarbnik Gminy. Złote i Diamentowe gody to jubileusze szczególne. Ożywają wspomnienia, wracają chwile i obrazy mieniące się swoistym blaskiem. Uroczystego otwarcia uroczystości dokonała p. Maria Elżbieta Chylińska – Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego, która serdecznie przywitała wszystkie przybyłe pary na zorganizowane przez Władze gminy jubileusze dla par które przeżyły 50 lat lub nawet 60 lat wspólnego życia małżeńskiego. Tego zaszczytu dostąpili:

Pary obchodzące Złote Gody to Państwo:

1. Barbara i Kazimierz Chrapkowscy
2. Teresa i Witold Gierzyńscy
3. Krystyna i Stanisław Pendraszewscy
4. Teresa i Tadeusz Podkowscy
5. Barbara i Jerzy Potwardowscy
6. Jadwiga i Leszek Rajkowscy
7. Jadwiga i Stanisław Wiśniewscy
8. Wiesława i Stanisław Wiśniewscy

Pary obchodzące Diamentowe Gody to Państwo:

1. Celina i Adam Czubak