IV Tragi Pracy i Przedsiębiorczości

W dniu dzisiejszym w sali gimnastycznej przy Zespole Szkół nr 1 w Sierpcu odbyły się IV Tragi Pracy i Przedsiębiorczości organizowane przez Powiatowy Urząd Pracy pod Patronatem Starosty Sierpeckiego.

W targach uczestniczył Starosta Sierpecki Andrzej Cześnik, Wicestarosta Sierpecki Sławomir Olejniczak oraz Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Małgorzata Korpolińska. Wszystkich zgromadzonych przywitała Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Sierpcu Maja Strześniewska. Dla pracodawców i przedsiębiorców była to niepowtarzalna okazja do wymiany informacji i promocji. Wystawcy przygotowali szczegółowe informacji nt. swoich ofert pracy, stanowisk, procesu rekrutacji, itp. Natomiast w trakcie Targów Pracy osoby bezrobotne i poszukujące pracy miały szansę zapoznania się z zakresem działalności firm.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji