Witamy na nowej stronie Starostwa Powiatowego w Sierpcu

II Odlotowy Charytatywny Maraton Zumby dla Wiktoii

II Odlotowy Charytatywny Maraton Zumby dla Wiktoii

Wolontariusze Stowarzyszenia „Szansa na życie w Sierpcu” zatańczyli dla Wiktorii. 

Wiktoria choruje na mukowiscydozę, ciężką chorobę genetyczną, która systematycznie wyniszcza jej organizm. Wymaga ciągłej rehabilitacji, która jest bardzo kosztowna. W sobotę 25 marca br. nasi Wolontariusze postanowili wesprzeć Wiktorię wzięli udział w II Charytatywnym Maratonie Zumby, który odbył się w Toruniu.

Organizatorem maratonu była p. Marta Ziółkowska i Tomasz Florja. W imprezie uczestniczyła duża grupa miłośniczek i miłośników zumby z Torunia no i oczywiście Wolontariusze Stowarzyszenia 😉 . Maraton poprowadziło kilkoro instruktorów: Angelika Król/ Brzoza, Kamila Kowalska/ Toruń, Jolanta Pollak/ Kościerzyna, Łukasz Maciuk/ Białogard, Łukasz Koźlicki/ Toruń, Tomasz Florja/ Toruń, Marta Ziółkowska/ Toruń.

Wolontariusze dzielnie ćwiczyli w rytm muzyki przez trzy godziny, a uśmiech nie schodził im z twarzy. Dzięki uczestnictwu w imprezie dużej liczby miłośniczek i miłośników zumby udało zebrać się kwotę ponad 3000 zł, która zostanie przeznaczona na opłacenie 2-tygodniowego turnusu rehabilitacyjnego.

image_pdfimage_print
Skip to content