Dzień otwarty w SOS-W w Sierpcu

11 czerwca 2015 r. był Dniem Otwartym w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Sierpcu. Wśród zaproszonych gości znaleźli się Starosta Powiatu Sierpeckiego p. Jan Laskowski, Naczelnik Wydziału Oświaty p. Bogusława Lewandowska, dyrektor PPP w Sierpcu p. Anna Sobocińska, a także rodzice i uczniowie.

Na wstępie dyrekcja SOSW przywitała wszystkich uczestników i zaprosiła do obejrzenia prezentacji multimedialnej przedstawiającej ofertę edukacyjną szkoły, osiągnięcia uczniów i ważniejsze uroczystości i imprezy szkolne. Jedną z wielu atrakcji festynu było przedstawienie pt. „Calineczka” w wykonaniu uczniów i nauczycieli naszej szkoły. Dobrze bawiliśmy się podczas różnorodnych konkurencji sportowych na boisku. Chwilę relaksu zapewnił nam występ naszej uczennicy Patrycji, która zaśpiewała piosenkę „Dni, których nie znamy”. Piękna pogoda sprzyjała podziwianiu motocykli członków klubu Szlif, wspólnemu grillowaniu oraz integrowaniu się naszych wychowanków ich rodzin i pracowników szkoły.

SOS-W w Sierpcu