Dzień Otwarty i Piknik Rodzinny w SOS-W w Sierpcu

Dnia 6 czerwca w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Sierpcu odbył się dzień otwarty połączony z piknikiem rodzinnym.

Po długich poszukiwaniach udało nam się odkryć niebywałe talenty o barwne osobowości wśród naszych uczniów, rodziców i nauczycieli. Występy uczestników dostarczyły wszystkim mnóstwo wzruszających momentów.

Podziwialiśmy wariackie występy, które dotychczas ćwiczone były jedynie w zaciszu domowym. Tego w historii show naszej szkoły jeszcze nie było. W tym jedynym, niepowtarzalnym widowisku towarzyszył nam niezastąpiony duet prowadzących i profesjonalne jury.

Temu wszystkiemu przyglądał się gość specjalny – Starosta Sierpecki p. Jan Laskowski.

Serdeczne podziękowania składamy: p. Dagmarze Jabłońskiej z Atelier Florystycznego za udostępnienie materiałów dekoracyjnych, p. Jackowi Fijałkowskiemu za oprawę muzyczną, p. Agacie Bartnickiej – Kleks Sierpc za ufundowanie nagród dla uczniów, Firmie „Staropolska Strzecha”, „Cedrob”, „Stelmański”.