Witamy na nowej stronie Starostwa Powiatowego w Sierpcu

Dzień Kobiet obchodzony przez Koła Gospodyń Wiejskich z gminy Gozdowo

Dzień Kobiet obchodzony przez Koła Gospodyń Wiejskich z gminy Gozdowo

Jak co roku 8 marca świętujemy Dzień Kobiet, który jest wyrazem szacunku dla kobiet i ich długiej walki o równouprawnienie. Z tej okazji w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Gozdowo odbyła się uroczystość, w celu uhonorowania Pań.

Spotkanie zostało zorganizowane przez Gminny Związek Rolników Kółek i Organizacji Rolniczych, a specjalnymi gośćmi były panie z Kół Gospodyń Wiejskich z terenu gminy Gozdowo.

W uroczystości uczestniczyli: Jan Laskowski Starosta Powiatu Sierpeckiego, Dariusz Kalkowski Wójt Gminy Gozdowo, Grzegorz Ratkowski Przewodniczący Rady Gminy, Bogumiła Bogdańska Skarbnik Gminy Gozdowo, Jacek Piekarski Sekretarz Gminy, Kazimierz Kędzierski Prezes GZKiOR, Kazimierz Zywer Prezes Stowarzyszenia KGW.

Panowie złożyli Paniom serdeczne życzenia spełnienia wszystkich marzeń, zadowolenia z siebie, radości życiowej i aby każdy kolejny dzień był Dniem Kobiet. Podziękowali Paniom, że czynią świat piękniejszym i lepszym. Panowie obdarowali Panie kwiatami i słodkościami. Uroczystość umilił zgromadzonym okolicznościowy program artystyczny zaprezentowany przez uczniów Szkoły Podstawowej w Gozdowie.

tekst/foto Urząd Gminy w Gozdowie

image_pdfimage_print
Skip to content