Aleksandra Cieślińska I Wicemistrzynią w kat. Solo Buława Seniorki

Dziś Starosta Sierpecki Przemysław Burzyński, Wicestarosta Sierpecki Piotr Rzeszotarski i Przewodniczący Rady Powiatu w Sierpcu zaprosili do Starostwa Aleksandrę Cieślińską, która zdobyła Tytuł I Wicemistrza Polski w kategorii Buława Solo Seniorki na Mistrzostwach Polski w 2024 Organizowanych przez Związek Sportowy Mażoretek.

Aleksandra Cieślińska do OSP w Sierpcu wstąpiła w 2013 roku do działającej grupy Mażoretek Alizma, której trenerem i kierownikiem artystycznym jest Justyna Adamska-Puszcz. Szybko opanowała podstawowe kroki taneczne i czynnie uczestniczyła w życiu orkiestry.

🎊
🎉

📈 Największe osiągnięcia Aleksandry z ostatnich 3 lat:

✔ 2022 roku zdobyła Tytułu I Wicemistrza Polski w kategorii Buława Solo Seniorki na Mistrzostwach Polski oraz 6 razy I miejsce, 2 razy II miejsce, 2 razy III miejsce.

✔ 2023 roku zdobyła 11 razy I miejsce, 3 razy II miejsce, 2 razy III miejsce oraz 3 tytuły Grand Prix 2023.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów ‼