Witamy na nowej stronie Starostwa Powiatowego w Sierpcu

Akademicka Sieć Wiedzy i Innowacji – warsztaty dla nauczycieli

Akademicka Sieć Wiedzy i Innowacji – warsztaty dla nauczycieli

Dnia 27 marca 2017,  w ramach projektu edukacyjnego „Akademicka Sieć Wiedzy i Innowacji” realizowanego przez Zespół Szkół nr 1 w Sierpcu we współpracy z Szkołą Wyższą im. Pawła Włodkowica w Płocku, który adresowany jest do młodzieży szkół ponadgimnazjalnych, odbyły się szkolenia dla nauczycieli poświęcone następującej tematyce:

  • Zagadnienia prawa oświatowego w kontekście reformy edukacji.
  • Profilaktyka uzależnień dzieci i młodzieży.

Szkolenie poświęcone zagadnieniom prawa oświatowego poprowadziła Pani Teresa Dobrosielska, pracownik naukowy Wyższej Szkoły  im. Pawła Włodkowica w Płocku, była dyrektor Kuratorium Oświaty w Warszawie Delegatura w Płocku. Kwestie profilaktyki uzależnień dzieci i młodzieży przybliżyła Pani Zdzisława Barankiewicz, pedagog, profilaktyk, wykładowca Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku.

Szkolenia odbyły się pod patronatem starosty Powiatu Sierpeckiego Pana Jana Laskowskiego. Wzięły w nich udział łącznie 94 osoby reprezentujące placówki oświatowe i inne instytucje Powiatu Sierpeckiego. Uczestniczyli także wicestarosta Pan Julian Gorzkoś oraz naczelnik Wydziały Oświaty i Zdrowia Pani Bogumiła Lewandowska.

 

Zespół Szkół nr 1 w Sierpcu

image_pdfimage_print
Skip to content