Spotkanie z Dyrektorami MZDW

Wczoraj Piotr Rzeszotarski – Wicestarosta Sierpecki wraz z Jerzy Stachurski – przewodniczący Rady Powiatu Sierpeckiego oraz Arturem Obrębskim Dyrektorem ZDP w Sierpcu spotkali się z Mariuszem Kozera Dyrektorem MZDW w Warszawie, Renatą Drążewską Dyrektor MZDW oddział Ciechanów oraz Michałem Góreckim Dyrektorem MZDW oddział Gostynin-Płock.

1️⃣ Jednym z głównych punktów wizytacji była ulica Głowackiego. Umowa na remont tej drogi została podpisana 14 października br., a przewidziany czas realizacji zadania to 14 miesięcy. Inwestycja ta jest odpowiedzią na potrzeby mieszkańców, którzy od lat borykają się z problemami związanymi z nieodpowiednim stanem drogi. Zwiększenie bezpieczeństwa oraz poprawa estetyki okolicy to kluczowe cele tego przedsięwzięcia. 🤝🚗🚧🚦🛠⚒

2️⃣ W Gminie Rościszewo wraz z Wójtem Janem Sugajskim odbył się przegląd projektu obwodnicy Rościszewa. 👍💪👷‍♀️👷

3️⃣ Kulminacją spotkania była Gmina Szczutowo, gdzie Dyrektorzy zapoznali się z sytuacją na niebezpiecznym zakręcie na połączeniu drogi wojewódzkiej 560 z drogą powiatową 3705. Na koniec Wicestarosta wraz z Dyrektorami spotkali się z Aneta Ruszkowska Wójt Gminy Szczutowo.