Spotkanie Samorządowców

Dziś, w Starostwie Powiatowym w Sierpcu odbyło się spotkanie z przedstawicielami zaprzyjaźnionych powiatów. 🤝☕

📉 Starosta Sierpecki Przemysław Burzyński i Wicestarosta Sierpecki Piotr Rzeszotarski spotkali się z Panią Bożeną Żelazowską – Sekretarz Stanu w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego, kandydatką do Parlamentu Europejskiego, Panem Arturem Adamskim – Starostą Płońskim, Panem Jackiem Ryzińskim – Wicestarostą Płońskim, Panem Jerzym Rzymowskim – Starostą Żuromińskim, Panem Michałem Bodenszacem – Burmistrzem Miasta i Gminy Żuromin, Panem Jarosławem Żmijewskim – Dyrektorem Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu oraz Zastępcą Dyrektora Wydziału Rozwoju Gospodarczego i Promocji Magdaleną Olczak i Marcinem Groszewskim kierownikiem Referatu Rozwoju Obszarów Wiejskich.

📈 Spotkanie upłynęło w miłej atmosferze. Poruszono tematy dotyczące współpracy powiatów północnego Mazowsza.

Dziękujemy za odwiedziny i liczymy na owocne działania, które będą służyły dalszym rozwojom naszych powiatów‼️