166 000 zł dla jednostek OSP z terenu powiatu sierpeckiego!

📍 W Delegaturze Urzędu Marszałkowskiego w Płocku odbyło się przekazanie promes dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych działających na terenie powiatu sierpeckiego. W wydarzeniu wzięli udział Starosta Sierpecki Przemysław Burzyński i Wicestarosta Sierpecki Piotr Rzeszotarski.

Otwarty konkurs ofert na realizację w 2024 roku zadania publicznego Województwa Mazowieckiego pn. „Zakup instrumentów muzycznych dla orkiestr na Mazowszu” był realizowany w obszarze „Kultura, sztuka, ochrona dóbr kultury i dziedzictwa narodowego”. 👇🎷🎺🪗🥁🎹

👏👉Wsparcie finansowe z samorządu województwa mazowieckiego otrzymało pięć jednostek‼️

✅ OSP Zawidz Kościelny dofinansowanie w wysokości 3️⃣4️⃣0️⃣0️⃣0️⃣ zł na zadanie „Zakup instrumentów muzycznych dla Orkiestry OSP Zawidz”

✅ OSP Łukomie dofinansowanie w wysokości 3️⃣4️⃣0️⃣0️⃣0️⃣ zł na zadanie „Zakup instrumentów muzycznych dla orkiestry dętej OSP Łukomie.”

✅ OSP Gozdowo dofinansowanie w wysokości 3️⃣4️⃣0️⃣0️⃣0️⃣ zł na zadanie „Zakup instrumentów muzycznych dla Młodzieżowej Orkiestry Dętej przy OSP w Gozdowie”

✅ OSP Goleszyn z siedzibą w Białyszewie dofinansowanie w wysokości 3️⃣4️⃣0️⃣0️⃣0️⃣ zł na zadanie „Zakup instrumentów muzycznych dla Młodzieżowej Orkiestry Dętej OSP Goleszyn”

✅ OSP Bożewo dofinansowanie w wysokości 3️⃣0️⃣0️⃣0️⃣0️⃣ zł na zadanie „Zakup instrumentów muzycznych dla orkiestry dętej, działającej przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Bożewie”

Serdecznie gratulujemy‼️